Velkoobchod - zahradní, dřevěný a ratanový nábytek, nábytek pro zvířata, chovatelské potřeby - PLAAWIKS N’DVIZH s.r.o.
 
Ratanový pelech pelíšek postel pro psa a kočky

Nabízíme vám

nejen akční nabídky, slevy a nízké ceny,
ale i:

dřevěný zahradní nábytek z masivu pro zahradu, na terasu, do altánu
a pergol rodinných domů,
pro restaurace, hospody, bary, kavárny, cukrárny

voskovaný nábytek z masivu borovice - ideální řešení interiérů pro hotely, restaurace, kavárny, hospody
a soukromé domy

kvalitní ratanový nábytek pro váš dum, byt, zahradu, pro Vás a vašeho domácího mazlíčka.


Zahradní proutěný ratanový nábytek

 
Nábytek z přírodního dřeva Nábytek z masivního dřeva pro hotely Masivní nábytek pro hotely Nábytek pro restaurace z masivního dřeva Nábytek z masivního dřeva pro restaurace, bary, kavárny Nábytek z masivu pro restaurace a bary Masivní nábytek pro restaurace, kavárny nebo baru Nábytek z masivu pro hotely, restaurace, kavárny, bary Masivní dřevěný nábytek Dřevěný nábytek Nábytek z přírodního dřeva Nábytek z masivního dřeva pro hotely Masivní nábytek pro hotely Masivní nábytek pro restaurace, kavárny nebo baru Nábytek z masivu pro restaurace a bary Nábytek z masivního dřeva pro restaurace, bary, kavárny Masivní dřevěný nábytek Masivní nábytek pro hotely Masivní nábytek pro restaurace, kavárny nebo baru Nábytek z masivu pro restaurace a bary Masivní dřevěný nábytek Dřevěný nábytek Masivní nábytek pro restaurace, kavárny nebo baru Nábytek z masivu pro restaurace a bary Nábytek z masivního dřeva pro hotely Masivní dřevěný nábytek Masivní nábytek pro hotely Masivní nábytek pro restaurace, kavárny nebo baru Nábytek z masivního dřeva pro restaurace, bary, kavárny Nábytek z masivu pro restaurace a bary Dřevěný nábytek Nábytek z masivu pro restaurace a bary Nábytek z masivního dřeva pro restaurace, bary, kavárny Masivní dřevěný nábytek Nábytek z masivního dřeva pro hotely Dřevěný nábytek Masivní nábytek pro hotely

Velkoobchod

  Pro Váš obchod, Vášu prodejnu nebo internetový obchod, nabízíme individuální podmínky a velkoobchodní ceny na celý sortiment.
  Jedná se o velice kvalitní, originální a jedinečné zboží, které zákazníci vyhledávají a rádi kupují. Naše firma Vám nabízí možnost odlišit se od Vaší konkurence a nabízet modely, které nejsou masově distribuované v obchodních sítích. Díky tomu bude Vaše prodejna přitahovat mnohem více nových zákazníků ze širokého okolí. Jsme přímými dovozci a tak pro Vás můžeme zajistit ty nejlepší podmínky pro vzájemnou spolupráci.
  Plánujete otevření kavárny? Potřebujete vybavit svůj bar nebo restauraci kvalitním nábytkem? Vyberte si z nabídky našeho nábytku pro restaurace, bary, kavárny, cukrárny a jídelny. Jedná se o nábytek pro interiéry i pro venkovní použití - zahradní nábytek a ratanový nábytek. Veškeré modely mají pevnou konstrukci a jsou určené pro každodenní používání. Kvalitní nábytek z masivu pro restaurace, hotely, penziony a horské středisko. Vybavení a nábytek do hospody, kavárny, baru, cukrárny.

  V případě Vašeho zájmu o vzájemnou spolupráci, zaslání velkoobchodního ceníku, nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat prostřednictvím E-mailu: info.plaawiks@gmail.com, nebo vyplňte formulář.

Jméno a příjmení / Firma:


Telefon:


Město:


Váš E-mail:
Max. 500 znaků

 
 

Navigace

Informace


Ratanový a zahradní nábytek, nábytek pro zvířata, velkoobchod a maloobchod

Plánujete návštěvu k nám?
Dejte nám vědět den a čas
telefonicky nebo e-mailem